Kto czyta – ten wygrywa!

DSCF2499.JPG

W piątek 3 czerwca w naszej szkole gościła pani Danuta Zuba, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Cmolasie oraz pani Ewa Maciąg, która w bieżącym roku szkolnym co środę odwiedzała naszą szkołę z biblioteką na kółkach, po brzegi wypełnioną książkami. Uczniowie wypożyczając i czytając książki, uczestniczyli w Konkursie Czytelniczym Biblioteki w Cmolasie. Właśnie w piątek konkurs ten został rozstrzygnięty, a młodych czytelników nagrodzono dyplomami i … oczywiście ciekawymi i pięknie wydanymi książkami. Laureatami Konkursu Czytelniczego zostali: I miejsce: Bernadetta Micek (kl. V), II miejsce: Wiktoria Posłuszna (kl. 0), Karol Mokrzycki (kl. IV), III miejsce: Paweł Ziętek (kl. 0), Paweł Posłuszny (kl. II), Marta Posłuszna (kl. IV). Wyróżnienia otrzymali: Nikodem Bukała (kl. 0), Bartosz Ziółkowski (kl. 0), Julia Pakłos (kl. I), Patrycja Witkowska (kl. I), Julia Serafin (kl. II). Zwycięzcom gorąco gratulujemy. Wszystkich zachęcamy do czytania książek, ponieważ: „Dom bez książek jest jak plaża bez słońca”.

                                                                                               MD