Z przedstawieniem „Smerfy” w Raniżowie

W dużą radość wprawiła nas wiadomość, że przedstawienie pt. „Smerfy”, przygotowane na Festiwal Teatrów w Trzęsówce, spodobało się widzom, czego efektem było zaproszenie uczniów z klasy II i III naszej szkoły do Niepublicznego Przedszkola w Raniżowie. Dzień przed Tłustym Czwartkiem, w  środę 22 lutego 2017 r., wyruszyliśmy do tamtejszej placówki, aby najmłodszym mieszkańcom Raniżowa zaprezentować bajkę z ulubionymi bohaterami dzieci – Smerfami, Gargamelem i Klakierem oraz Hogatą. Maluszki z ogromnym zaciekawieniem przyglądały się naszym przygotowaniom, a później z uwagą i radością oglądały przedstawienie. Po występie bohaterowie bajki indywidualnie prezentowali się przedszkolakom, ci zaś odgadywali imiona bohaterów i nagradzali wszystkich gromkimi brawami. Dzieci ucieszyła też możliwość sfotografowania się w wiosce Smerfów, jak i ze wszystkimi aktorami. Uczniowie naszej szkoły wystąpili również z mini koncertem instrumentalnym. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić miłą niespodziankę przedszkolaczkom z Raniżowa, którzy byli wspaniałą publicznością. Dziękujemy Panu Dyrektorowi i pracownikom przedszkola za miłe przyjęcie oraz słodką niespodziankę, którą przygotowały panie kucharki, a szczególnie za niezrównane pączki własnej roboty!

MD