Lato czeka…

23 czerwca 2017 roku odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2016/2017. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VI, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Program zakończenia roku szkolnego przygotowała pani Klaudia Skiba z obecną klasą VI .Pani Dyrektor podziękowała uczniom, rodzicom  i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzyła wszystkim zebranym wspaniałych wakacji.
Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono młodzież  klas IV – VI. Dzieci z klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkową statuetkę. Nagrodzono Grzegorza Wójcika, Karola Mokrzyckiego i Martę Posłuszną.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2016/2017 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa, dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim uczniom, rodzicom i przyjaciołom szkoły życzymy udanych, pogodnych, bezpiecznych wakacji, wielu pozytywnych wrażeń, ciekawych znajomości i dużo, dużo beztroskiego odpoczynku. Jednocześnie dziękujemy za całoroczną współpracę i zapraszamy w nowym roku szkolnym.