Kochani Seniorzy :-)

W sobotę 6 stycznia 2018r. już po raz kolejny rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Seniora, który odbył się w Domu Strażaka. Przybyli gości zostali przywitani przez panią dyrektor Agnieszkę Magda oraz przewodniczącą Koła Gospodyń panią Urszulę Rząsa.

Wśród zaproszonych gości byli oczywiście najstarsi mieszkańcy naszej miejscowości, jak również kochani dziadkowie uczniów naszej szkoły. Nie zabrakło ponadto wśród zaproszonych gości przedstawicieli lokalnych władz z Wójtem Gminy Cmolas panem Eugeniuszem Galkiem na czele oraz naszego Czcigodnego Proboszcza ks. Michała Batora,  którzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Wszyscy uczniowie naszej szkoły dla miłych gości przygotowali występ teatralno-wokalny podczas którego nie zabrakło również wspólnego kolędowania.

Wszystkim Gościom dziękujemy za wspólne biesiadowanie, a Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za zorganizowanie pysznego poczęstunku.