Witaj WIOSNO

„Coraz dłuższe dni nastają, sroga zima odjechała.
A do życia powolutku budzi się przyroda cała.”
Tadeusz Boy-Żeleński

Nareszcie! Po tak długiej zimie, nadeszła WIOSNA.  Jej Pierwszy Dzień w naszej szkole obchodziliśmy 22 marca. Organizatorem był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Zostały zorganizowany konkurs: Pierwszy dzień wiosny – dzień pomysłowych strojów oraz konkurs na najlepszy plakat wiosenny. Każda klasa miała za zadanie przygotować pomysłowe stroje i w nich wystąpić jak również narysować piękny plakat przedstawiający wiosnę. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością, i to dzięki nim, tego jednego dnia, szkoła mogła być kolorowa. Zwycięzcami na najlepiej przebraną klasę zostały klasa 0 i IV-V. A indywidualne zwyciężyli Sebastian M. z klasy IV i z klasy 0 Arkadiusz. Następnie wszyscy uczniowie naszej szkoły wyszli na spacer z Marzanną. Uczniowie z młodszych klas wrócili do szkoły, a starsi szukali pierwszych oznak wiosny. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i życzymy samych ciepłych i słonecznych dni tej wiosny.                                                 M.M-W