Koniec lekcji, sprawdzianów i prac domowych – rok szkolny 2018/2019 zakończony!

W środę 19 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej w Hadykówce odbyło się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas 0-VIII oraz pożegnanie uczniów klas VIII.  Tradycyjnie uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w tutejszej kaplicy o godz. 9.00. Dalszy ciąg uroczystości przebiegał w  naszej szkole.
Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klasy VI i VII oraz tegorocznych absolwentów.
Następnie pani dyrektor wspólnie z wychowawcami klas wręczyła nagrody i dyplomy dla uczniów kl. I-VIII, którzy uzyskali najwyższą średnią i otrzymali świadectwo z paskiem, a również tym którzy mogli się pochwalić sukcesami w konkursach i sporcie czy stuprocentową frekwencją. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.
Na koniec pani dyrektor  podziękował p. Bożenie, która po wielu latach pracy odchodzi z naszej szkoły. Słowa uznania skierował również do pani Ireny, której podziękowała za wieloletnią współprace oraz piastowanie stanowiska Przewodniczącej Rady Rodziców. Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.