XXI Mistrzostwa Gminy Cmolas w Pływaniu

We wtorek, 17 grudnia 2019 r., uczniowie naszej szkoły z klas II- VIII uczestniczyli w XXI Mistrzostwach Gminy Cmolas w Pływaniu, które odbyły się na pływalni w Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie. Podczas konkursu rywalizowali oni z rówieśnikami z okolicznych szkół podstawowych.  Szkoła Podstawowa w Hadykówce była reprezentowana przez grupę 21 uczniów. Wszyscy wykazali się dużą sprawnością fizyczną, determinacją oraz wytrwałością pływając w poszczególnych sekcjach wiekowych, a później niecierpliwie oczekując na wyniki w kategoriach indywidualnych i w sztafecie. Z dumą i radością prezentujemy rezultaty zmagań naszych uczniów.

Miejsca w rywalizacji indywidualnej zajęli/-ły:

  • Klaudia Kosiorowska – I miejsce na dystansie 25 metrów stylem dowolnym klas IV,
  • Natalia Gaweł – I miejsce na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym klas V,
  • Wiktoria Brózda – III miejsce na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym klas VI,
  • Jakub Guźda – III miejsce na dystansie 50 metrów stylem grzbietowym klas VIII.

Miejsca w rywalizacji sztafet:

  • III miejsce w kategorii klas I- IV – Szkoła Podstawowa w Hadykówce, sztafeta w składzie: Klaudia Kosiorowska, Dawid Kosiorowski, Joanna Serafin, Wiktoria Posłuszna, Dominika Brózda, Piotr Czachor, Patryk Serafin, Paweł Ziętek,
  • III miejsce w kategorii klas V- VIII – Szkoła Podstawowa w Hadykówce, sztafeta w składzie: Wiktoria Brózda, Marta Posłuszna, Barbara Wójcik, Paweł Posłuszny, Norbert Pakłos, Rafał Gradowski, Jakub Guźda,  Karol Mokrzycki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie sportu.

                                                                                                                                                     MD