Ferie w naszej szkole

Ferie zimowe to wyczekiwany przez uczniów dwutygodniowy odpoczynek od nauki i konieczności codziennego przychodzenia do szkoły. Obowiązku nie było, ale możliwość owszem, ponieważ nasza szkoła w pierwszym tygodniu  funkcjonowała  i była otwarta dla dzieci i młodzieży.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich chętnych uczniów , nauczyciele przygotowali dla nich bogatą ofertę .
W ramach zajęć sportowych można było pograć w piłkę czy tenisa stołowego. Inni mogli rozwijać  artystyczne zdolności w ramach zajęć plastycznych, wokalnych i muzycznych. Dla miłośników rywalizacji zorganizowano turniej warcabowy i inne rozgrywki z wykorzystaniem gier planszowych. Uczniowie klasy VIII mogli doskonalić swoje umiejętności z takich dziedzin jak matematyka, język polski i język angielski. Podczas zajęć na twarzach wychowanków gościł uśmiech, radość i zadowolenie ze   wspólnie spędzonego czasu.

IMG_4376.JPG