DLA MAMY I TATY…

20210524_100637.jpg

Bliskie i serdeczne relacje z rodziną to podstawa szczęśliwego funkcjonowania każdego z nas. Rodzina to największy skarb. „To maleńki kraj, w którym tata jest prezydentem, mama panią prezydentową, ministrem finansów, ministrem zdrowia, ministrem kultury i stanów wyjątkowych w rodzinie.”

 Z tak szczególnej okazji dzieciaki z wielkim zaangażowaniem przygotowały występ, w którym zaprezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne. W trakcie przygotowań do realizacji filmu wykonywały też podarunki, w które włożyły ogrom pracy.

Wszystkim Rodzicom z naszej szkoły życzymy dużo zdrowia, radości, spokoju i wzajemnego zrozumienia w tych trudnych czasach. Jednocześnie wyrażamy słowa PODZIĘKOWANIA ZA WYSIŁEK I POŚWIĘCENIE JAKIE WKŁADACIE WE WSPÓŁPRACĘ ZE SZKOŁĄ !

 Zapraszamy do obejrzenia uroczystej akademii, a podczas oglądania życzymy miłych wrażeń.

„Rodzina jest dla człowieka niczym płótno dla artysty. Przelewamy na nie nasze najwspanialsze marzenia. Kreślimy je często w sposób niedoskonały i nieudolny, ale wszyscy jesteśmy przecież zaledwie amatorami w sztuce życia. Jeśli jednak nie skupiamy się na roztrząsaniu własnych pomyłek, z czasem powstają w ten sposób prawdziwe arcydzieła. Z czasem uczymy się także, że to nie piękno końcowego efektu godne jest najwyższej pochwały, lecz wysiłek, jaki wkłada się w jego malowanie.”

(Richard Paul Evans)