Dzień Dziecka

W tym roku szkolnym Dzień Dziecka rozłożony był na kilka dni. 1 czerwca uczniowie klas IV-VIII mieli zorganizowanego grilla oraz gry sportowe na świeżym powietrzu.

Następnie 7 czerwca uczniowie klas starszych w ramach swojego święta wybrali się na wycieczkę do kręgielni La Zizanie w Kolbuszowej. Wyjazd był okazją, aby mile spędzić wolny czas na zabawie i rekreacji. Uczniowie podzieleni na 5-6 osobowe grupy, zmagali się z ciężkimi kulami próbując zbić kręgle. Fakt zbicia chociaż jednego z nich sprawiał im niesamowitą radość. Nie było niezdrowej rywalizacji, a jedynie świetna zabawa oraz integracja zespołu klasowego, po tak długiej zdalnej nauce. Każdy cieszył się z uzyskanych punktów. Niektórzy z nas odkryli w sobie talent, doskonale radząc sobie na torach w kręgielni. Uczniowie również korzystali z wielu atrakcji jakimi dysponuje kręgielnia: grali na x-boxie, w gry planszowe, piłkarzyki itp. Na koniec po wyczerpujących rozgrywkach zawodnicy posilili się pysznym jedzeniem serwowanym przez lokal.
Pobyt w kręgielni dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas. Bawiliśmy się wspaniale korzystając z wielu atrakcji tego miejsca i z pewnością jeszcze powtórzymy taki wyjazd. 
Kolejną atrakcją zorganizowaną 16 czerwca dla wszystkich uczniów naszej szkoły były wygibasy na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Dodatkiem w upalny dzień były lody i zimne napoje.
Z okazji zbliżających się wakacji 23 czerwca wraz ze starszymi uczniami naszej szkoły wyruszyliśmy na spacer po okolicy. Wycieczkę zakończyliśmy ogniskiem integracyjnym w Zaciszu.