XIX Festiwal Muzyków

21 kwietnia 2024r. wzięliśmy udział w XIX Festiwalu Muzyków w Ostrowach Baranowskich.

Podczas przesłuchań w kategorii soliści klas 0 – III zaprezentowały się: Hiacynta Rozmus i Xenia Puk, której jury przyznało wyróżnienie.

W kategorii soliści klas IV – VI naszą szkołę reprezentowali: Jan Miśta i Dominika Brózda, która fenomenalną grą na akordeonie wygrała I miejsce.

W kategorii zespoły klas 0 – III, nasz szkolny „Perfect Band” w składzie : Klaudia Olesiak, Kornelia Blicharz, Dawid Mokrzycki, Karol Blicharz, Eryk Brózda, Antonina Urban, Zofia Urban, Aurelia Rozmus, Izabela Durak, Hiacynta Rozmus i Jan Książek zdobył III miejsce.

Zespołowi klas IV – VIII, „Rondo”w składzie : Piotr Czachor, Bartosz Ziółkowski, Filip Bajor, Bartłomiej Witkowski, Wiktoria Posłuszna, Arkadiusz Olesiak, Adam Pakłos, Paweł Ziętek, Julia Durak, Amelia Kawalec, Joanna Bajor, Dominika Brózda, Amelia Książek, Kinga Mokrzycka i Joanna Serafin przyznano również zaszczytne III miejsce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy odważyli się pokazać swój muzyczny talent i zaprezentować naszą szkołę podczas tego wydarzenia. Wasze występy były dopracowane i na wysokim poziomie, z czego jesteśmy bardzo dumni !