Nasze uczennice – Dominika Zygmunt i Klaudia Olesiak – z dumą reprezentowały szkołę w Gminnym Konkursie Matematycznym w Ostrowach Baranowskich. Dziewczyny doskonale poradziły sobie z wymagającymi zadaniami, wykazując się wiedzą, logicznym myśleniem i matematyczną pasją. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Dominika, która zdobyła tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia!

Dziewczynkom życzymy dalszych sukcesów w świecie liczb. Opiekunem dydaktycznym uczennic była p. Monika Dworak.
