Wycieczka do PGE w Rzeszowie

W piątek 15 maja uczniowie z klas VI – VIII wzięli udział w wyjątkowych zajęciach terenowych, które połączyły edukację wychowawczą z doradztwem zawodowym. Odwiedzili Instalację Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITOE), należącą do PGE Energia Ciepła w Rzeszowie. Wizyta była także doskonałą okazją do poznania specyfiki pracy w branży energetycznej i ekologicznej. Uczniowie mieli szansę zobaczyć, jak wygląda codzienna praca inżynierów, automatyków oraz specjalistów ds. ochrony środowiska. To cenna inspiracja przy planowaniu ich przyszłych ścieżek zawodowych! Serdecznie dziękujemy przewodnikowi z PGE za przekazanie cennej wiedzy oraz profesjonalną organizację wizyty.