URODZINY PAPIEŻA

                  W dniu 20 maja w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 99 rocznicy urodzin świętego papieża Jana Pawła II, który jest bliski naszej szkole. W tym dniu rozstrzygnięto także szkolny konkurs plastyczny pt.: „Jan Paweł II przyjaciel dzieci i młodzieży”.
Zwycięzcami zostali:
klasy I – III – Piotr Czachor, Paweł Ziętek, Michalina Rozmus.
klasy IV – VIII – Agata Marut
Akademia, w którą zaangażowali się uczniowie naszej szkoły, ukazywała wspomnienia o Janie Pawle II. Zatytułowana była „Kawiarniane wspomnienia”. W takiej właśnie atmosferze wysłuchaliśmy wspomnień, poezji i nagrań z przemówień papieża. Nie zabrakło także piosenek, które z tym wielkim Polakiem się kojarzą: Barka, Abba Ojcze, Wadowice…
W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć kremówki, która była miłym i słodkim dopełnieniem papieskiego dnia w naszej szkole. Akademię oprócz występujących uczniów przygotowali ks. Mariusz Bilski i p. Urszula Dziuba.