Warsztaty plastyczne

Okres przygotowań do świąt wielkanocnych to szczególna okazja do poznania przez dzieci tradycji świątecznych.

20 marca w naszej szkole odbyły się warsztaty wielkanocne dla dzieci z klas I – III, które poprowadziła pani instruktorka z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kolbuszowej działającej przy Caritas Diecezji Rzeszowskiej: Anna Kisiel z inicjatorką tego przedsięwzięcia  panią Lucyną Wójcik – Urban, która jest również mamą naszych uczennic.

Spod rąk uczestników zajęć wyszły prawdziwe cuda. Na stołach pojawiły się kolorowe kartki świąteczne stworzone metodą scrapbookingu i  jajka wykonane techniką decoupage.

Spotkanie było radosne i przeniosło wszystkich w nastrój oczekiwania na najważniejsze i najstarsze święto chrześcijańskie. Oprócz świetnej zabawy, była to także doskonała okazja do rozwijania kreatywności i twórczości naszych uczniów.

Składamy ogromne podziękowania naszym gościom za poświęcony czas i przygotowanie wspaniałych warsztatów z prelekcją.