Nasze sukcesy

20 marca do naszej szkoły zostały dostarczone nagrody od organizatora Konkursu Plastycznego pt. „Żołnierze Wyklęci” – Samorządowego Centrum Kultury w Dzikowcu.  

Uczestnicy przedsięwzięcia  mieli za zadanie wykonać dowolną techniką na formacie A3 wybranego żołnierza wyklętego z krótką informacją o tej postaci.  

Z przyjemnością informujemy, że spośród 52 prac w kategorii „Wyklęci – historia” II miejsce zajęła Dominika Brózda, a III –  Amelia Książek.

Tego dnia rozdaliśmy także bransoletki odblaskowe nadesłane przez Urząd Transportu Kolejowego w ramach projektu Kampania Kolejowe ABC, w którym uczestniczyliśmy razem z dziećmi z koła plastycznego oraz uczniami klasy VI i VII. Nasza drużyna wkroczyła w świat plastyków i stworzyła dzieło przedstawiające bezpieczne zachowanie na terenie kolejowym, które zostało przekazane na konkurs pt. „Bezpieczna droga”.