KARNAWAŁ TRWA …

IMG_1095.JPGKarnawał lub zapusty to czas zabaw, maskarad, pochodów i balów. Ten radosny okres jest związany głównie z tańcami i balami maskowymi. Nawiązując do tradycji karnawałowych i w naszej szkole, w sobotę 04 lutego 2017 r. została zorganizowana zabawa choinkowa. Uczniowie bawili się i tańczyli do najpopularniejszych hitów przygotowanych przez didżeja prowadzącego zabawę. Oprócz tańców, brali udział w konkursach i tanecznych potyczkach. Nie zabrakło również zabaw w kółeczku do uwielbianych przez najmłodszych „Kaczuszek” oraz piosenki „Jedzie pociąg z daleka”. Na balu choinkowym zjawiło się wiele bajkowych postaci, w które wcieliły się dzieci z naszej szkoły oraz mieszkające we wsi Hadykówka. Dla uczestników zabawy choinkowej Rodzice przygotowali przepyszny poczęstunek, który pozwolił zregenerować energię potrzebną do dalszego swawolenia na parkiecie. W karnawałowy nastrój wprowadził wszystkich również niezwykły wystrój sali, o  który zatroszczył się Samorząd Uczniowski z opiekunami. Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przygotowanie zabawy choinkowej serdecznie dziękujemy.

MD