Informacja ZSA-E Werynia

Serdecznie zachęcamy Was do zapoznania się z ofertą edukacyjną, która znajduje się na stronie internetowej szkoły:www.zswerynia.pl w zakładce rekrutacja.Są tam niezbędne informacje dotyczące każdego zawodu w formie filmów i prezentacji multimedialnych. Mamy nadzieję, że każdy z Was znajdzie w naszej szkole kierunek kształcenia, który będzie związany z Jego zainteresowaniami i planami na przyszłość.

W obecnej sytuacji, przeprowadzamy elektroniczną rekrutację pod linkiem: https://www.zswerynia-rekrutacja.hostingasp.pl/. Wniosek można też przesłać pocztą tradycyjną na adres Werynia 501, 36-100 Kolbuszowa.

W razie jakichkolwiek wątpliwości odpowiemy na Wasze pytania drogą mailową: rekrutacja.zsae@zswerynia.pl bądź telefonicznie: 661 474 234 lub 502 285 016.

Możecie nas znaleźć na Facebooku, Instagramie, odwiedźcie też na nasz Fanpage Przepiśnik.

Zapraszamy do złożenia podania do naszej szkoły.

WYBIERZ DOBRZE SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ, WYBIERZ NASZĄ SZKOŁĘ!!!

Zbigniew Bogacz

Dyrektor ZSA-E w Weryni